Dut, Kestane, Karaağaç, Gürgen, Ceviz, Kelebek, Flot, Padok, Kompozit, Mat, Divan, Çöğür, Cura, Solak, Dede, Oyma ve yaprak sazlar, özel imalat bağlamalar

MİSYON / VİZYON

 VİZYONUMUZ
“Bağlama Dünyasına ilham ver, duygularınla ruhunu besle”

Vizyon 2021……. yenilikçi bağlamalar sayesinde ve zengin ses analizleriyle birlikte daha kaliteli bağlamalar yaratma konusundaki halkımıza olan taahhüdümüzün temelini oluşturmaktadır.

Vizyonumuzun amacı “GAMSAZ” adıyla sevilen bir marka, yenilikçi bir firma ve hayranlık duyulan bağlamalar yapmak olacaktır. Bunun için tüm çabalarımızı ürün yaratıcığına ve yeni yöntemler geliştirmek suretiyle kaliteli bağlamadan anlayan değerli türküsever halkımızın zevkli beğenisine ithaf ediyoruz.
En yapıcı imalat tutkusunu yeni yöntemlerle siz değerli halkımıza keyifli bağlamalar sunarak göstermek istiyoruz.
“Gam Saz Evi” her türlü zorlukları Türkü tutkunu halkımız adına sevinçle karşılayacaktır.

MİSYONUMUZ

Bağlamanın insanlarımızın ruhuna kattığı ince duygu ve yaşam kalitesini 46 yıldan bu yana zenginleştirerek ve yaptığımız eşsiz bağlamalar sayesinde yarattığımız ses ve tınıyı halkımızın müzik zevkiyle harmanlayıp paylaşıyoruz. İlk bağlamamızı ürettiğimiz 1973 yılından beri daima insanlarımızın gönül teline hitap eden yüksek değerde bağlamalar yaptık, yapıyoruz. Sadece ürünlerimizi güzelliği ile değil, imalattan kargo işlemine varıncaya kadar her aşamada türküsever dostlarımızla olan diyaloğumuzu en üst düzeye çıkardık. Bağlamalarımızın kalitesinden emin olarak satış sonrası olası bakım ve onarıma hassasiyetle önem veriyoruz.